ברוכים הבאים – בית הספר הדמוקרטי לב השרון  –

תיכון

תיכון לומדים כ 80 תלמידים משכבות י', י"א ו י"ב. התיכון בבית הדמוקרטי לב השרון דוגל ומקיים חופש בחירה: מגוון מגמות בבית הספר, ברשת או בשיתוף בתי ספר אחרים. בגרות מלאה, חלקית או בכלל לא. יחס אישי לכל נער ונערה: מפגשי חונכות, ערוצים פתוחים לכל מורה (גם להורים), התחשבות באילוצים אישיים. גיבוש חברתי: דגש על מפגשים חברתיים, מפגשי שכבה, פעילויות שונות, שעות בית, סיורים וטיולים עמידה בדרישות משרד החינוך. למעוניינים בבגרות מלאה: הלימה לתכנים ולדרכי הבחינה הנדרשים בכל מקצוע ותכנון המערכת בהתאם לדרישות

המגמות שלנו: דיפלומטיה עם איה (בשיתוף הדסים) פסיכולוגיה התפתחותית עם נטעלי מדעי הסביבה עם ענת בן פזי

* קבלה למגמות חיצוניות תלויה בתנאים של התוכניות השונות, ברובן ידרש תשלום נוסף וייתכן כי תהיה התנגשות במערכת השעות עם קורסים בבית הספר שלנו. באחריות התלמידים הבוחרים במסלולים אלו לעמוד בכל הדרישות.

מערך יעוץ והתאמות: ורד שובה, יועצת בית הספר, מרכזת את תהליך בניית ההתאמות לבגרות. על המעונינים בהתאמות לימודיות (הארכת זמן, הקלדה, הקראה, בחינה בע"פ או כל התאמה אחרת) לפנות עליה בהקדם האפשרי. תהליך קבלת אישור להתאמות בבחינות ממשרד החינוך הוא ארוך, מורכב ואין כל התחיבות לקבלת אישור בסופו, לפיכך יש להתחילו , לכל המאוחר, בתחילת כיתה י' .

אנחנו כאן בכל התלבטות או שאלה: אדר, נעה, איה, נטעלי, סמיון, ושושי