לכבוד שנת הלימודים תשפ”ג – התחדשנו באתר חדש! שתהיה לכולנו שנה טובה ומוצלחת

מה בפרלמנט השבוע

כי לכל אחד ואחת מאתנו יש יכולת אמיתית להשפיע על התנהלותנו בבית הספר: על מה ואיך לומדים פה, מה ומתי עושים זאת ועוד המון,המון דברים אחרים.

מי שמגיע ואת קולו משמיע – באמת משפיע!

השבוע, 29/9/22, בפרלמנט תעלה הצעתם של אסף רופא וארז ליבנה לחלוקת ספרים וחוברות עבודה כנגד ערבון.

השבוע, 22/9/22, בפרלמנט תעלה הצעתם של שכבת י"ב, לחדש את ההצעה לקבלת אישור יציאה קבוע לכל תלמידי השכבה, ובנוסף לכך, לאפשר הגעה שלהם לבית הספר עד השעה השנייה. פירוט ההצעה: אנו מציעים לחדש את ההצעה שעברה שנה שעברה שאומרת שלילדי שכבת יב תהיה את האופציה לצאת מבית הספר בעזרת אישור יציאה קבוע ואישי לכל תלמיד, אשר יחתם פעם אחת על ידי אחד ההורים. בנוסף, אנו מציעים שלשכבת יב תהיה את האופציה להגיע לבית הספר עד שעה שניה במקום עד 8:40. ההצעה תקפה לשנה אחת ובשנה הבאה שכבת יב תוכל לחדשה כיוון שאנו מאמינים שלכל שכבה צריך להיות דיון בנושא. אנו מציעים הצעה זו כיוון שלשכבת הגיל שלנו יש המון עיסוקים מחוץ לבית הספר שישפיעו לנו על החיים (מיונים בצה"ל, שיעורי נהיגה וכו...) וכיוון שהמערכת שלנו מאוד מאוררת אנו נשמח לנצל את הזמן שלנו בצורה המתאימה לנו ביותר .

השבוע בפרלמנט, 15/9/22 תעלה הצעתן של אהובה ודורית להקמת ועדה להעצמת הדמוקרטיה בבית הספר. מטרת הועדה היא לעודד מודעות לחינוך הדמוקרטי בתוך בית הספר ולגרום לתלמידים וכל הקהילה להבין את הכוח שלהם בתוך בית הספר כך שיפעלו למען עצמם ולמען בית הספר. רוצים ליצור קבוצה מובילה שתעסוק ברעיונות לעודד את החינוך הדמוקרטי בבית הספר. לבחון את החוקה ואת חזון בית הספר .